פייסבוק שלחה הזמנות לאירוע 'בואו לראות את הבית החדש שלנו על אנדרואיד'

facebook-invite

 

לפני מספר שעות פייסבוק שלחה הזמנות לעיתונות לאירוע תקשורתי בשבוע הבא. האירוע יתקיים בשעה 10:00 שעון החוף המערבי ביום חמישי, 4 באפריל, במטה החברה ב- 1 Hacker Way שבתוך Menlo Park, קליפורניה. על מה הולכים לדבר שמה ? אולי על טלפון חכם חדש מביתם.

כן, אני יודע, שמענו עשרות שמועות על טלפון חכם מבית פייסבוק שזה כבר נשמע חסר משמעות, אבל זה נראה ונשמע כאילו הפעם זה אמיתי. דו"ח חדש אומר שלמכשיר, שנבנה על ידי HTC, יש מסך בגודל 4.3 אינץ', כפתור בית דומה לכפתור הבית של האייפון, ויש לו גרסת אנדרואיד מפוצלת…

 

בהזמנה שאתם רואים למעלה ניתן לראות את הכיתוב הראשי 'בואו לראות את הבית החדש שלנו על אנדרואיד'. ברור שזה יכול להיות הרבה דברים, כמו אולי אפליקציית פייסבוק חדשה לאנדרואיד, אבל האתר הגדול TechCrunch בטוח שפייסבוק תציג מערכת הפעלה מבוססת אנדרואיד חדשה שתפעל על מכשיר חדש שנבנה על ידי HTC. יש לציין שגם האתר 9to5Google מסכים עם זה.

 

באשר לטלפון עצמו, הוא אמור להזכיר מאוד את מכשיר האייפון, ען פינות מעוגלות וכפתור בית גדול בתחתית. הוא יצטרך גם כפתורי 'פונקציה' אחרים ותצוגה גדולה יותר. המצלמה צריכה להיות איכותית, המעבד לא צריך להיות חזק, והמכשיר יכול להיכנס לתחרות בקלות.

 

לא ידוע בודאות שפייסבוק תחשוף מכשיר חדש מביתה באירוע בשבוע הבא, אבל זה ככל הנראה סמוך מאוד להשקתו. השאלה היא, בין ההשקה הבלתי נמנעת של הגלקסי אס 4 של סמסונג וההשקה שתגיע בקרוב של האייפון 5S, האם השקת מכשיר מבית פייסבוק תיצור עניין רב ?

 

מה אתם חושבים ? שתפו אותנו כאן למטה בתגובות…

One comment