כיסוי לאייפון x רכשתם iphone x רכשו את המגן החזק בעולם Gear4

אייפון x מבית אפל הוא ללא ספק הסמארטפון הטוב בעולם,אייפון X (באנגלית: המכשיר נקרא iPhone X; שמו הנוסף הוא אייפון 10,אייפון איקס  הוא סמארטפון חכם מאוד אשר מגיע עם מסך מגע מיוחד מבית אפל, אייפון x הוא הסמארטפון העשירי של חברת אפל האמריקאית,המכשיר הוכרז לראשונה 12 בספטמבר 2017, עם מכשיר  אייפון 8 פלוס והאייפון 8. תצוגת המסך באייפון איקס מתפרסת על 90 אחוז מהמסך, המכשיר מעוגל ומעוצב בצורה מדהימה שטרם נראתה.

אייפון x מגיע עם מצלמה אשר עומדת במאונך המכשיר עשוי מאלומיניום ופלדה מיוחדת אל חלד גבו האחורי של האייפון x עשוי מזכוכית,הוא מגיע עם טעינה אלחוטית, דהיינו ניתן לרכוש בנפרד מטען אלחוטי לאייפון x לטעינת המכשיר ללא חוטים וללא כבלים, חידוש  מדהים שטרם ראינו וכולנו ציפנו שיופיע כבר באייפון , בעוד משתמשי הסמסונג נהנים מטעינה אלחוטית כבר 3 שנים באפל החידוש קרא רק 2017.

כאמור מדובר בסמארטפון הטוב ביותר מבית אפל אך גם השביר ביותר בדומה גם לאייפון 8 וגם לאייפון 8 פלוס גב המכשיר עשוי זכוכית שבירה לכן כל מי שירכוש את מכשיר האייפון x יהיה חייב לרכוש כיסוי לאייפון x וגם מגן מסך זכוכית לאייפון x. בכתבה הבאה אשים דגש על הכיסוי שלדעתי נחשב לאחד המגנים הטובים ביותר בעולם gear4 ועם הניסיון שלי על מכשיר הגלקסי 8 פלוס שלי חוויתי אין ספור נפילות אך כל פעם נדהמתי מחדש, המסך לא נשבר.

חברת gaer4 נחשבת ליצרנית טכנולוגית, דהיינו הכיסויים שלה לא עשויים מפלסטיק וזהו, הכיסויים שלה מיוצרים עם חומר מיוחד הנקרא d30 (צפו בסרטונים מטה) די טרי או הוא חומר הסופג  מהלומות באופן מדהים,מצד אחד הוא רך מאוד אך כאשר הוא חוטף חבטה הוא הופך לקשה,דהיינו בשעת נפילה הוא הופך לקו הגנה מעולה הבולם ועוצר את הזעזוע מתוך הכיסוי החוצה. בתמונה כיסוי לאייפון x מסדרת gear4.

הטכנולוגיה הייחודית של פטנט D3O שימשה לייצור חומרים רכים וגמישים עם תכונות ספיגת זעזועים גבוהות המאפשרות ל- GEAR4 ליצור כיסויים דקים, מסוגננים ואולטרה-מגנים שיכולים לשרוד בקלות את החיים המודרניים.

טלפונים ניידים הם חלק גדל והולך של חיינו יותר חשוב להגן על המכשירים היקרים האלו


אל תדאג, GEAR4  התחברה עם מומחים של D3O חומרים מיוחדים, כדי ליצור מגוון חדש של כיסויים לטלפון כיסוי מסוגנן שלא רק נראה נהדר, אלא גם מגן על הטלפון שלך מפני שברים. איך זה עובד? ובכן, חומר D3O® הוא נוזל לא ניוטוני, מה שאומר שזה לא תואם את חוקי ניוטון. יש לו מולקולות זורמות בחופשיות שכאשר הן מזעזעות על ההשפעה, ננעלות יחד כדי לספוג אנרגיה לפני שהן חוזרות למצבן הטבעי. ככל שכוח ההשפעה גדול יותר, כך הנעילה גדולה יותר והגנה גדולה יותר. אם אתם מחפשים כיסוי מסוגנן ומגן חזק- GEAR4 הוא כאן בשבילך.

את הכיסויים לאייפון x המקוריים של חברת gear4 תוכלו למצוא באתר iphonecover.co.il