חושבים לרכוש גלקסי s8 ? משתמשים בעולם מדווחים על תקלות

נראה כי אין סוף לבעיות מוקדמות הקשורות לאחרונה ב Samsung Galaxy S8 ו- Galaxy S8 + הטלפונים החכמים החדשים של סמסונג. חלק מדגמי סמסונג גלקסי S8 ו- Galaxy S8 + משתמשים בארה"ב מדווחים על הפעלה מחדש ואקראית של המכשיר. בנוסף לבעיית הצבע אדום גוון, אשר דווח  על ידי רוכשי ה Samsung Galaxy S8 ו- Galaxy S8 + , עכשיו זה מתגלגל לאזורים נוספים.

משתשמים בעולם וגם בישראל החלו לדווח על תקלה מוזרה במכשיר הגלקסי 8, התקלה המדוברת גורמת למכשיר ה s8 לאתחל את עצמו , דהיינו המכשיר עובר למסך הבית של סמסונג ומבצע הדלקה מחדש של המכשיר, כמובן שהתקלה מופיעה גם בגלקסי 8 וגם בלגקסי 8 פלוס.

יש לציין, שהבעיה הראשונה דווחה על ידי משתמש אשר פשוט הוציא את Samsung Galaxy S8, והגדיר אותו בפעם הראשונה. המשתמש כתב בפורום הקהילתי, "אז לקחתי את ה- Galaxy S8 שלי והכל נראה עובד טוב חוץ מהטלפון אשר מפעיל את עצמו מחדש, יש לי את זה בערך 10 שעות ועכשיו הוא כבר הפעיל מחדש את עצמו 7 פעמים בזמן שהשתמשתי זה קורה כאשר אני משתמש באפליקציה כמו המצלמה או סמסונג ערכות נושא וזה לא משנה אם הטלפון בטעינה או לא.פתאום האפליקציה קופאת, המסך כבה, וכעבור כמה שניות זה ושב קורה האם מישהו נתקל באותה בעיה או יודע על פתרונות כלשהם?