חדש בסידיה: TransparentCameraBar – לשנות את אזור הצילום לשקוף

TransparentCameraBar-01

 

TransparentCameraBar הוא תוסף חדש שמאפשר לכם להפוך את ממשק הצילום באפליקציית המצלמה לשקוף. התוסף, הניתן להורדה בחינם מהמקור של BigBoss מסידיה, נותן לכם תחושה הרבה יותר בטוחה בעת צילום תמונה.

עליי לציין כי זה נראה כמו ערכת נושא, אבל אין ספק שכשזה תוסף זה הרבה יותר נוח. במידה ואתם משתמשים עם התוסף ובמידה ולא, התוצאה הסופית תהיה זהה, אבל במידה ואתם דווקא משתמשים, זה נותן תחושה של עינית גדולה יותר.

 

TransparentCameraBar-02-1024x903

 

לאחר ההתקנה של TransparentCameraBar, תוכלו למצוא עמוד הגדרות חדש, בו ניתן להפעיל או להשבית את התוסף וכמובן לכוון את רמת ההשתקפות של ממשק האפליקציה.

 

במידה ותכוונו את מד ההשתקפות ל- 0.0, הממשק יהפוך לשקוף לחלוטין. במצב כזה התוסף לא ממש שמיש, אבל אל תשכחו שניתן לצלם תמונה באמצעות לחצני הווליום.

 

כאשר תכוונו את מד ההשתקפות ל- 0.1, תוכלו לראות שממשק המצלמה הופך לשקוף במקצת, מה זה אומר ? זה אומר שעדיין תוכלו לראות את כפתורי הממשק וכמובן שתוכלו ללחוץ עליהם ועדיין תוכלו לראות את מה שקורה מאחורי הממשק.

 

התוסף עובד הכי טוב עם מסך ה- 4 אינץ' של האייפוד טאץ' 5 ושל האייפון 5, אבל הוא גם עובד עם מכשירים אחרים. התוסף פועל רק על iOS 6 ומעלה, ככה שמשתמשי iOS 5 לא יוכלו להשתמש בו. שוב, את התוסף תוכלו להוריד בחינם לחלוטין מסידיה מהמקור של BigBoss.