התוסף Gridlock עודכן לגרסה חדשה עם תמיכה ב- iOS 6

Gridlock-2.0-1024x903

 

גרסה 2.0 לתוסף Gridlock שוחררה לפני מספר שעות והיא מביאה תמיכה ב- iOS 6.x. התוסף Gridlock הוא תוסף מאוד פופולרי בקרב קהילת ה- Jailbreak, כי הוא נותן למשתמשים את היכולת לארגן מחדש את האייקונים של האפליקציות באמצעות גרירה פשוטה והנחה.

בדרך כלל, מערכת ההפעלה iOS מונעת מהמשתמשים לארגן אייקונים של אפליקציות בצורה ליניארית. עם Gridlock אתם יכולים בקלות להשאיר חללים ריקים בין אייקונים של אפליקציות. לדעתי, השילוב בין Gridlock לבין התוסף Dashboard X יוצר את התוסף המושלם. בכל מקרה, אתם תהנו מאוד מהחופש שתקבלו על ידי שימוש ב- Gridlock.

 

לדברי Grant Paul, המפתח המכובד שאחראי על התוסף Gridlock ו- Zephyr, העדכון עבור תמיכה ב- iOS 6 היה מסובך מאוד. מסיבה זו, Gridlock 2.0 הוא לא שדרוג חינם למשתמשים שכבר רכשו את Gridlock הראשון. ככל הנראה Paul היה צריך לשכתב מחדש לחלוטין את התוסף Gridlock מהיסוד עבור iOS 6. עם זה בא בחשבון, זה לא יהיה רווחי בשבילו עם הוא ישחרר את העדכון בחינם.

 

אבל יש חדשות טובות לבעלים קודמים של Gridlock… התוסף זמין עכשיו בסידיה במקור של BigBoss ומשתמשים שכבר רכשו את Gridlock הראשון יכולים לשדרג לגרסה 2.0 במחיר של 1.99$. מצטרפים חדשים לגמרי יצטרכו לשלם 4.99$ בשביל להנות מהתוסף. אל תשכחו להודיע לנו מה אתם חושבים על זה בתגובות כאן למטה.