השכרת מסנג'ר לוויני

עלות השכרת מסנג'ר לוויני זולה מהשכרה של טלפון לוויני, בין השאר מכיוון שעלות שכירת הטלפון כוללת גם את חבילת השיחות, בעוד המסנג'ר משמש להודעות בלבד. אם כי חלק מהדגמים מאפשרים חיבור למכשיר סמארטפון, מסנגר לוויני לא מיועד לתקשורת טלפונית, כשהשימוש הבסיסי במכשיר הוא שליחת הודעות מובנות ואותות חירום בעת מצוקה.

המסנג'ר נטען באמצעות ספק כוח או חיבור להתקן USB (כגון בכלי רכב). חיסכון בשימוש במכשיר מאפשר שימוש ללא טעינה לתקופה של שבועות. זהו מכשיר קומפקטי הכולל אפשרות לשליחת הודעות מובנות ואפילו דרישות שלום שמועברות דרך המוקד לאנשי הקשר. במכשיר זיכרון לשמירה על המסלול שעבר המשתמש, יעיל במקרים שבהם יש לאתר את מיקומו. הפעלת איתות החירום מבוצעת באמצעות לחיצה על כפתור החירום. הלוויין קולט את האות ואת פרטי המיקום של המכשיר ומשדר את הפרטים למוקד החירום.

המסנג'ר הוא מכשיר חזק ועמיד, המותאם לתנאי מזג אוויר קיצוניים, לרטיבות ואבק. השכרת מכשירי מסנג'ר לוויני לחירום כוללת דגמים השונים בגודל, במשקל ובאפשרויות התפעול נוספות מעבר לפונקציות הבסיסיות, כגון חיבור לאפליקציות, מפות ואמצעי ניווט. עם זה, כל מכשירי המסנג'ר הלוויני מיועדים למצבי חירום.

מסנג'ר לוויני מלווה את המטיילים לאורך כל מסלול האקזוטי או מרוחק ממקום ישוב במטרה לאפשר איתור מהיר במקרי סכנה. האפשרות לאותת לסיוע היא פשוטה וקלה כאשר בלחיצת כפתור נשלחת הודעת החירום שמפעילה את הגורמים האחראיים לסיוע ולחילוץ מטיילים במצוקה. זהו מכשיר לשעת חירום, שיכול להציל חיים באירועים שבהם המשתמש נקלע לתנאי שטח מסוכנים, במקרים של פגיעות פיזיות ועוד.

מאמר השכרת טלפון לוויני

Summary
Review Date
5
51star1star1star1star1star