בקרוב בסידיה: Velox – התוסף שישנה את כללי המשחק !

Velox-Camera-and-Photos

 

Velox הוא תוסף שאמור להשתחרר בקרוב, אבל הוא לא תוסף שרואים כל יום. האתר iDownloadBlog סיקר את התוסף ואמר שהפיתוח שלו לקח חודשים. אני באופן אישי חושב שלתוסף מהסוג הזה הולך להיות השפעה עצומה על קהילת ה- Jailbreak.

רק לעתים רחוקות עובר תוסף פריצה שיש לו את היכולת לשנות את הדרך בה המשתמש משתמש במכשיר שלו. מספר מאוד קטן של תוספים כאלו משתייכים לאותה קבוצה, אבל ל- Velox יש פוטנציאל לפתוח קבוצה חדשה לגמרי.

 

כן, Velox הוא בהחלט תוסף מדהים, והוא מכיל, ואולי אפילו יותר פוטנציאל לטווח ארוך מאשר התוסף Auxo. זה בגלל ש- Velox הוא תוסף שונה לחלוטין שמכיל אינטראקציה עם יישומים רבים, ואפילו API לפיתוח מורחב.

 

בעיקר, Velox הוא תוסף המאפשר לכם אינטראקציה עם יישומים על מסך הבית שלכם כדי לבדוק את ההתראות ללא צורך בפתיחת מרכז ההתראות או בפתיחת האפליקציה. אבל זה רק קצה הקרחון. Velox כולל גם "תיקיות" מותאמות אישית שיכולות להציג יישומים ספציפיים על גבי מסך הבית. לכל אחת מהתיקיות הללו ניתן לגשת באמצעות החלקה למעלה או החלקה למטה על אייקון היישום.

 

מה זה אומר ? זה אומר שבמידה ואני מחליק למעלה על האייקון של יישום ההגדרות, תיקייה המכילה מתגי הגדרות תתגלה. זה אומר שבמידה ואני מחליק למטה על האייקון של יישום המצלמה, המצלמה תתגלה בתיקייה ממש על מסך הבית. תאמינו לי, קריאת המילים הללו ממש לא מתארת מה התוסף מסוגל לעשות, אתם פשוט צריכים לראות את התוסף בפעולה. למרבה המזל, האתר iDownloadBlog הגדול הכין וידאו המציג את התוסף בפעולה ואת התכונות שלו…

 

 

התכונה הבסיסית של Velox היא היכולת להביא לכם גישה מהירה להודעות של יישומים. ניתן להציג את ההודעות של כל אפליקציה על המכשיר שלכם באמצעות מחוות החלקה פשוטה. באמצעות לחיצה אחת מהירה על ההתראה או ההודעה תהיה אותה התוצאה כמו שאתם לוחצים על התראה או הודעה ממרכז ההתראות. על מנת לנקות התראות או הודעות פשוט צריך לבצע משיכה מלמעלה למטה באזור התיקייה.

 

Velox-Phone-and-Messages1

 

לכל יישום יש הודעות אינטראקטיביות, אבל לא לכל יישום יש תיקיות מיוחדות שנועדו לעשות יותר. הנה רשימה של כמה מהיישומים שמגיעים עם תמיכה מיוחדת לתיקיות משופרות. חשוב לציין ש- Velox עדיין בפיתוח ורשימה זו עשויה להתעדכן תמיד.

 

– הגדרות

– תמונות

– מפות

– מזג אוויר

– אנשי קשר

– ספארי

– דואר

– מוסיקה

– תזכורות

– לוח שנה

– מצלמה

– סימניות

– הערות

– הודעות

 

כמובן של- Velox יש הגדרות והן מורכבות משתי אפשרויות עיקריות: הגדרה לשינוי כיוון ההחלקה על אייקון היישום, והיכולת לבטל תיקיות משופרות ליישומים ספציפיים. בהגדרות לשינוי כיוון ההחלקה על אייקון היישום ניתן לבחור החלקה למעלה או למטה, למעלה בלבד, למטה בלבד. אגב, יהיה עליכם לבצע ריספרינג לאחר שינוי כיוון ההחלקה על אייקון היישום. אם אתם מעדיפים לעקוף את התיקייה המשופרת על יישום ספציפי, ורק להציג תיקייה של עדכונים במקום, פשוט צריך לגשת להגדרות התוסף, ל- 'Preferences', אחר כך ל- 'Always NC folder for App' ואז כל שעליכם לעשות זה לסמן את היישום בו אתם רוצים תיקייה משופרת ואת היישום בו אתם רוצים תיקיית עדכונים בלבד.

 

אבל מבחינתי, הדבר הכי מעניין ב- Velox הוא ה- API. כפי שהוזכר קודם, זה אומר שמפתחים אחרים יכולים לפתח תיקיות משופרות ליישומים ספציפיים באמצעות Velox. ברגע שתוסף זה ישוחרר, תוכלו למצוא תיקיות מיוחדות אלה בקטגוריה חדשה בסידיה, קטגוריית Addons שתהיה מוקדשת באופן בלעדי ל- Velox. אני יכול כבר עכשיו לראות את ההשפעה של תוסף מהסוג הזה על עולם ה- Jailbreak, וכן, אני מאמין שאנשים שלא מעוניינים בפריצה אולי ישנו את דעתם בעקבות Velox.

 

Velox-Tweetbot-and-Twitter1

 

בלי שום דבר Velox הוא תוסף מעולה שיהיה שווה כל מחיר כניסה, אבל הדבר המרגש ביותר הוא שזה יפתח סוג של קטגוריה דמיונית חדשה בעולם ה- Jailbreak. אם מפתחים יצמדו ל- Velox, בגלל ה- API כמובן, אז אני יכול לראות בקלות את התוסף הזה כאחד התוספים הטובים ביותר בכל הזמנים.

 

היכולת של Velox לאפשר לכם לגשת למידע חשוב או לא חשוב במהירות באמצעות מחוות החלקה פשוטה עושה הרבה היגיון במערכת ההפעלה iOS. זה לא תוסף שעושה משהו מגניב בשביל להיות מגניב, לא, אני מרגיש שזה למעשה מגדיל את השימושיות של המכשיר, העצמת יכולות המשתמש.

 

Velox-Weather-and-Notes

 

לאחר שהתוסף ישוחרר עוד כמה שבועות, הוא יהיה זמין בעבור 1.99 דולרים בלבד במקור של BigBoss בסידיה. אנחנו כמובן נסקר שוב את התוסף בצורה ברורה יותר עם סרטון בעברית מביתנו כאשר הוא ישוחרר. עד אז, ודאו שאתם צופים בוידאו למעלה, וכתבו לנו כאן למטה בתגובות את המחשבות שלכם על התוסף הנ"ל. חשוב לי לציין שהמפתחים המעולים שעובדים על התוסף מכונים bensge, fto2g ו- satropuk.